Galeri

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

“ANI MİMARLIK YAPI İNŞAAT olarak; 2016 yılında Kerim Nadir Anı tarafından kurulmuştur. Mimari / İç mimari proje, Tasarım ve uygulama alanlarında hizmet vermektedir.

Farklı bakış açıları ile sizlere özel kreatif çözümler üretip, etik ve işlevselliğe önem veriyoruz. Tutkulu ve azimli çalışan, genç bir takımız. Takımımız ile çok sayıda özel proje hazırladık. Çalışma sistemimizi yeri geldiğinde bireysel olarak daha cesur ve çözüm odaklı olabilecek esneklikte hazırlıyoruz.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz birçok projede edindiğimiz deneyimleri, güncel bir bakış açısıyla her yeni projelerimize de yansıtıyoruz.

ANI Mimarlık Yapı İnşaat ; sahip olduğu vizyon ve bilgi birikimini bir araya getirip, hem tasarım hem de uygulamada doğru çözüme ulaşmayı hedeflemektedir.


2016 Yılında Mimar Kerim Nadir Anı tarafından İstanbul Çekmeköy ilçesinde kurulmuştur.

mimarlik-ico

Mimarlık

insaat-ico

.İnşaat / Müteahhit

danismanlik-ico

Danışmanlık

proje-ico

Proje

ic-mimarlik-ico

İç Mimarlık

[ anı yapı mimarlık ]

Misyon & Vizyon

Müşterilerimize, daha kaliteli bir yaşam için ihtiyaç duydukları ve düşledikleri mekanları, müşteri memnuniyetini temel alarak, hizmetinize sunmaktadır.

Misyonumuz

2016'dan beri kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetleri; kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmaları sürekli yenilenen teknolojisiyle hep daha kaliteli ve tam zamanında sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.

Vizyonumuz